محل تبلیغات شما
در کشور عزیزما سوار شدن فلان مدیر و فلان ریس معروف بردوچرخه و یا مترو  وبعدگرفتن عکس و گذاشتن ان در دنیای مجازی مانند اینستاگرام-  نشانی از خود شیفتگی  و خود نمایی نیست!عجبا وصد عجباکه دلیل از کشورهای واقع در جلگه سرسبزاروپای کم جمعیت و پراب می اورند وانرا نشانه روشنفکری ومترقی بودن محسوب میکنند!من از شما درخواست عاجزانه دارم که اگر دستتان بدهانتان میرسد موکدا"از خودرو شخصی خود استفاده کنید تا جای برای اقشار ضعیف وبی سرمایه در ناوگان جلیله عمومی بازتر گردد وشاهد دهان بدهان شدن و دست در جیب هم بردن در اتوبوسها کمتر باشیم!بخدا صواب دارد.با این کار شما از یارانه ای که حق محرومان جامعه هست صرف نظر کرده اید.

91e9_rayane.jpg

اگر ثروتمندهستید از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنید

چاپ کتاب در تیراژ دلخواه - اخذ کلیه مجوزات شابک - فیپا - وزارت ارشاد. صفحه آرایی و طراحی جلد - تضمین اخذ مجوز- مشاوره تخصصی- تماس بگیرید. کمترین هزینه.

اگر نحوه #پارک خودرویی بطور مستمر باعث ایجاد مشکل برای ورود و خروج شما به پارکینگ منزلتان بشود

استفاده ,فلان ,شدن ,عمومی ,جلیله ,بازتر ,عمومی بازتر ,بازتر گردد ,گردد وشاهد ,جلیله عمومی ,ناوگان جلیله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هوا Mу Ɓєѕт Mємσяιєѕ Aяє тнє σηєѕ ωє мαкє тσgєтнєя دنیای رنگی من Christine's life halpareper inuatrichdebt پزشک ایران تولیدی کیف راهبر آموزشی spatrophoree