محل تبلیغات شما
جای هیچ دیالوگ اضافه ای نیست!با یک سرچ ساده در گوگل میتوانید از مقام بزرگ استاد شباهنگی  در هنر های تجسمی معاصر از جمله نقاشی های گرانقیمت و حجم ومجسمه های معروف وجهانی اش مطلع شوید البته که من بخت انرا داشتم تا یک ترم{ پر التهاب را که در ان میان تعدادی دانشجوی همیشه در صحنه- مرتب کلاس این عالی مقام را تعطیل میکردند} در خدمت ایشان باشم و برخی تکنیک هارا فرا گرفتم !باخبر شدم که ایشان از تدریس در این دانشگاه صرف نظر کرده اند !البته که این موسسه اموزشی را از وجود بزرگشان محروم نموده اند!شاید وشاید یکی از دلایل این تصمیم ایشان  این باشد که  موسسهء اموزشی سطح یک مذکور  فاقد اسانسور بوده و هست و برای ایشان که دنیا دیده و سالخورده اند بالا وپایین رفتن از ان پله ها سخت بود وموجب رنجش این بزرگمرد هنر میهن عزیزمان  میگشت!
qq0r_img_5636.jpg
از جمله تکنیک هایی که جناب اقای استاد#جلال شباهنگی در طی دوره کوتاهی بما اموزش دادند - روش چاپ حیرت انگیزی بنام (چاپ با واکس کفش) بود! بله واکس کفش که داخل هر مغازه ای میتوان تهیه نمود! ایشان با ان ارامش  که لابد ناشی از روح بلند هنری و سابقه طولانی تدریس می باشد -  درعین ناباوری دانشجوها روشی ساده  بما یاددادند که برروی مقوای گلاسه اجرا شده و با بهره گیری از تکنیک قدیمی چاپ سنگی می توان نقوش چاپی ایجاد نمود. چند اجرا از کارهای من که با این تکنیک انجام گرفته است  را دراین مقال درج نموده ام .توجه نمایید تمام قسمت های سیاه تنها واکس نیست و خطوط ناشی از هدایت (مرکب هندی)روی  سطح مقوای گلاسه است

48ly_q2.jpg
h8e7_a1.jpg

اگر ثروتمندهستید از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنید

چاپ کتاب در تیراژ دلخواه - اخذ کلیه مجوزات شابک - فیپا - وزارت ارشاد. صفحه آرایی و طراحی جلد - تضمین اخذ مجوز- مشاوره تخصصی- تماس بگیرید. کمترین هزینه.

اگر نحوه #پارک خودرویی بطور مستمر باعث ایجاد مشکل برای ورود و خروج شما به پارکینگ منزلتان بشود

تکنیک ,های ,ایشان ,ان ,یک ,اند ,جلال شباهنگی ,از جمله ,البته که ,مقوای گلاسه ,واکس کفش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joseph's life ساعت مچی ارزان زنانه دخترانه قهوه ای سبز فسفری گلبرگی 2020 neytilermai reghuidauha مدرسه Kathy's receptions پرند وب فائزه و ساغر .:دلها به یاد خدا آرام میگیرد:. ciralhecon